Weronika

Weronika Wadowska

Była kierowniczka świetlicy, jest psychologiem, pedagogiem. Pomaga nam w codziennym życiu, organizuje warsztaty – w tym socjoterapię. Jest ciepłą osobą z którą współpraca to prawdziwa przyjemność. Pani Weronika jest nieodłączną częścią świetlicy, włożyła w to miejsce dużo serca, dziękujemy!

Urszula Sosnowska

Była wychowawczyni świetlicy, obecnie szczęśliwa mama. Życie prywatne nie wpłynęło na uczucia jakimi darzy Świetlicę Mały Książę. Jest z nami od bardzo dawna, i nic nie wskazuje, żeby miało się to zmienić! Pomaga podczas wydarzeń świetlicowych. W zeszłym roku co tydzień prowadziła z Panią Weroniką socjoterapię. Cieszymy się że jest z nami!

Urszula
Aleksandra

Aleksandra Oleszek

Nasza specjalistka od animacji młodszych podopiecznych. Przychodzi regularnie od paru lat, widać stałe zaangażowanie. Cieszymy się że wciąż jesteś z nami!

Razem Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej

Nasza wspólna przygoda zaczęła się podczas wakacji w 2019 roku. Przemili ludzie z którymi mieliśmy liczne wyjścia i spotkania. Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń do integracji międzypokoleniowej.

Razem
Białoruski Dom

Dom Białoruski

Z domem białoruskim znamy się od 2019 roku, gościliśmy ich na warsztatach kulinarnych (międzykulturowych). W zeszłym roku co czwartek wybieraliśmy się do nich, by prowadzić zajęcia kuglarskie. Mieliśmy okazję podejrzeć ich działania, dowiedzieć się o kulturze białoruskiej. Wspólnie snujemy plany na kolonie letnie.